Maminky, připravte se!

Žena, tím co jí, zásadně ovlivňuje zdraví svého dítěte již před početím a pak i v těhotenství. Proto je v tomto období nesmírně důležité, jak se stravuje.

Dokážete si představit, že budete mít nejen pohodové těhotenství, lehký porod, ale dítko, kterému dáte do vínku mnohanásobně vyšší šanci na to nemít: alergie, sníženou imunitu, hyperaktivitu a ekzémy?

Ať už se na miminko teprve chystáte, jste těhotná, kojíte nebo začínáte přikrmovat, umíme vám pomoci najít vhodné stravování pro vás i vaše miminko. Ve Wellnessii jsme nejen pomohli řadě klientek s přípravou na miminko, ale i v našem týmu nám jdou děti dobře od ruky, a tak máme bohaté osobní zkušenosti.

Jak vás můžeme podpořit? Během pár konzultací, které děláme i po telefonu nebo Skype, nastavíme váš jídelníček s plným respektem k vašemu životu – možnosti, zvyky, čas, chutě, zkušenosti, zdraví. Budete mít s kým se poradit, dostanete praktické tipy a motivaci, jak v tomto období, kdy nejde jen o vás, udělat to nejlepší.

Témata, která spolu můžeme řešit:

–          jak zvýšit šanci otěhotnění

–          očista organismu před těhotenstvím

–          podpora vývoje plodu a zdraví matky

–          optimální nabírání váhy v těhotenství

–          kterým potravinám se v těhotenství vyhnout a které naopak zařadit

–          výživa při kojení

–          příkrmy dětí

–          praktická realizace „chytrých“ doporučení v rodinném životě

Cena balíčku „Maminky připravte se“ je 2850Kč

Baliček obsahuje: 3 osobní nebo telefonické konzultace (50-60 min), osobní plán na postup v daném období s individuálními odbornými doporučeními v psané podobě – nápady na konkrétní jídla, potraviny a postupy.

„Když si vzpomenu na těhotenství a první roky mého prvního syna, nedá se to srovnat s pohodou, která panuje od početí toho druhého. V té době jsem totiž jedla už mnohem zdravěji. Holky z Wellnessie mě provedly nejen těhotenstvím, ale i změnou v režimu celé rodiny díky narození druhého kluka. Teď mám zdravé miminko i nové poznání: opravdu záleží na tom, co jím.“  Jana z Prahy

Těšíme se na vás!

Wellnessia tým

CHCETE DO FIRMY WELLBEING „NA KLÍČ“?

Možná budete překvapeni, jak obrovský potenciál v sobě skrývají vaši lidé… když jim dáte podmínky, aby ho mohli naplno projevit!

Chcete, aby se wellbeing aktivity staly nedílnou součástí vaší firemní kultury, ale nevíte, odkud začít?  My ve Wellnessia máme s podporou zaváděním zdravých aktivit v předních českých i mezinárodních firmách bohaté zkušenosti.
Rádi se o ně s vámi podělíme. Ozvěte se nám!