Pojďme na to prakticky aneb Konzultace v kuchyni

Teorie je krásná. Praxe je to, co nás v životě opravdu posouvá dál. Proto jsme mezi svoje služby zařadily Konzultace v kuchyni.

Konzultace v kuchyni je o ukázce přípravy zdravých a jednoduchých jídel. Společně uvaříme několik pokrmů na konkrétní téma např. zeleninu nebo rostlinné bílkoviny. Uvidíte, jak je snadné uvařit si jídla, která báječně chutnají a dodají vašemu tělu hromadu živin a minimum kalorií. Vše si vyzkoušíte, osaháte a hlavně ochutnáte.

Domů půjdete plní inspirace, dobře najedení a s pocitem, že zdravé vaření není žádný strašák, se kterým musíte strávit v kuchyni půl dne. A to je přesně to, o co nám jde.

Vaříme v krásně zařízené prostorné kuchyni u nás v Braníku, ve skupince max. čtyř lidí. Konzultace v kuchyni trvá 1,5 hodiny a provede vás zkušená lektorka Barbora Hanušová, která po celou dobu vaření pusu nezavře.

 

Místo si rezervujte na barbora.hanusova@wellnessia.cz nebo 603 460 311.

CHCETE DO FIRMY WELLBEING „NA KLÍČ“?

Možná budete překvapeni, jak obrovský potenciál v sobě skrývají vaši lidé… když jim dáte podmínky, aby ho mohli naplno projevit!

Chcete, aby se wellbeing aktivity staly nedílnou součástí vaší firemní kultury, ale nevíte, odkud začít?  My ve Wellnessia máme s podporou zaváděním zdravých aktivit v předních českých i mezinárodních firmách bohaté zkušenosti.
Rádi se o ně s vámi podělíme. Ozvěte se nám!