Kurz podzimního vaření

Buďte fit i na podzim!

Dny se pomalu krátí a krásné počasí, za které jsme všichni vděční, brzy bude ten tam. S příchodem chladných dnů oblečeme zimní bundy a nasadíme kulichy. Zároveň bychom měli změnit způsob stravování i přípravu jídel a využít toho, co nám příroda poskytuje v tomto ročním období. Víte, že strava, která nám prosívá v letních dnech, třeba rajčatový nebo okurkový salát, nám může v zimě zpomalovat metabolismus, způsobovat zimomřivost, únavu a špatnou náladu?

Nevhodná strava často stojí i za zbytečným poklesem imunity v chladných dnech.

Co pro sebe můžete udělat, aby Vám bylo dobře, a spoustu dalšího se dozvíte na podzimním kurzu zdravého vaření u nás ve Wellnessii v Braníku ve středu 7.11. od 16 do 18 hodin.

 

Těšit se můžete na zdravé saláty z podzimní a zimní zeleniny. Připravíme si salát z červené čočky, řepy a sýru feta.

Objevíme společně zelí a jeho kulinářské možnosti ve dvou salátových variantách. Od starověku je zelí považováno za důležitou zásobárnu vitamínu C v zimních měsících a kysané zelí je vynikajícím zdrojem probiotik. Kam se na něj hrabou kapsle z lékárny!  Ochutnáte kvašené zelí a ukážeme si, jak připravit sklenici kvašeného zelí doma.

K podzimu patří také houby. Žampiony jsou z nutričního hlediska ceněné pro obsah bílkovin. Když přidáme tofu, zeleninu a trochu fantazie, budeme mít rychlou a chutnou večeři dříve než se setmí.

Pokud Vás nabídka kurzu zdravého vaření zaujala, objednejte se zde: barbora.hanusova@wellnessia.cz

Cena kurzu:   800 Kč a zahrnuje suroviny, pomůcky, recepty, veškeré ochutnávky – co si uvaříme, to si také sníme.

Vaříme ve skupince max. 5 osob.

Kurzem Vás bude provázet: Bára Hanušová

CHCETE DO FIRMY WELLBEING „NA KLÍČ“?

Možná budete překvapeni, jak obrovský potenciál v sobě skrývají vaši lidé… když jim dáte podmínky, aby ho mohli naplno projevit!

Chcete, aby se wellbeing aktivity staly nedílnou součástí vaší firemní kultury, ale nevíte, odkud začít?  My ve Wellnessia máme s podporou zaváděním zdravých aktivit v předních českých i mezinárodních firmách bohaté zkušenosti.
Rádi se o ně s vámi podělíme. Ozvěte se nám!